Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week
Nowość

Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC 80x200 dziecięcy - OUTLET

770,00 zł 385,00 zł

Materac dziecięcy Young Prestige w zdejmowanym pokrowcu. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC 80x200 dziecięcy - OUTLET Rozmiar: 80x200 1 385,00
770,00

Dziecięcy materac Young Prestige wykonano z dwóch jakościowych pianek. Pianka wysokoelastyczna to materiał, który jest niezwykle odporny na odszktałcenia. Dba o perfekcyjne podparcie kręgosłupa podczas snu, a także zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Lateks z kolei odpowiada za eliminację szkodliwych roztoczy oraz innych bakterii, przy tym wzmacniając odpowiednie ułożenie ciała podczas snu. Materac znajduje się w jakościowym pokrowcu.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany. Opakowanie zastępcze. Stan idealny. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Prestige Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week
Nowość