• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR HYBRID ELITE 90x200 – OUTLET

8 537,00 zł 4 695,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 695,35 zł

Materac Tempur Hybrid Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm. 

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Tempur Hybrid Elite to oryginalne połączenie innowacyjnych pianek z mikrosprężynami Precision™. Ich spirale zamknięto w osobnych materiałowych kieszonkach, aby każda reagowała na nacisk indywidualnie. Tak skonstruowana warstwa powoduje usztywnienie wkładu oraz nadaje mu poczucia sprężystości. Anatomiczne krzywizny kręgosłupa uzyskują dzięki temu optymalne dopasowanie, a mięśnie pozostają rozluźnione. Na powierzchni mikrosprężyn ułożono warstwy pianek Tempur® oraz High Mobility™, których kombinacja korzystnie wpływa na zdrowy i higieniczny odpoczynek.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Delikatnie zmechacony pokrowiec. Widoczne 3 drobne plamki. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Hybrid Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR