Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR HYBRID ELITE 90x200 sprężynowy – OUTLET

7 139,00 zł 5 711,20 zł

Materac sprężynowy Hybrid Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm. 

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR HYBRID ELITE 90x200 sprężynowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 5 711,20
7 139,00

Tempur Hybrid Elite to oryginalne połączenie innowacyjnych pianek z mikrosprężynami Precision™. Ich spirale zamknięto w osobnych materiałowych kieszonkach, aby każda reagowała na nacisk indywidualnie. Tak skonstruowana warstwa powoduje usztywnienie wkładu oraz nadaje mu uczucia sprężystości. Anatomiczne krzywizny kręgosłupa uzyskują dzięki temu optymalne dopasowanie, a mięśnie pozostają rozluźnione. Na powierzchni mikrosprężyn ułożono warstwy pianek Tempur® oraz High Mobility™, których kombinacja korzystnie wpływa na zdrowy i higieniczny odpoczynek.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Hybrid Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR