Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość

Materac TEMPUR HYBRID ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 636,00 zł 5 345,20 zł

Komfortowy materac Tempur Hybrid Elite w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR HYBRID ELITE 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 5 345,20
7 636,00

Tempur Hybrid Elite to oryginalne połączenie innowacyjnych pianek z mikrosprężynami Precision. Ich spirale zamknięto w kieszonkach materiałowych, aby każda reagowała na nacisk indywidualnie. Tak skonstruowana warstwa o wysokości 10 cm powoduje usztywnienie wkładu, a kolejnym atutem jest jej wyjątkowa sprężystość. Anatomiczne krzywizny kręgosłupa uzyskują dzięki temu optymalne dopasowanie, a mięśnie pozostają rozluźnione. Na powierzchni mikrosprężyn ułożono warstwy pianek Tempur oraz High Mobility, których kombinacja wpływa korzystnie na zdrowy wypoczynek. Całość zabezpiecza pokrowiec QuickRefresh wyposażony w praktyczny zamek, ułatwiający jego ściągnięcie na czas prania.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z ekspozycji wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Materac dostępny w salonie w Mielcu przy ul. Przemysłowej 2.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Hybrid Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość