Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 139,00 zł 5 711,20 zł

Materac piankowy Sensation Elite w pokrowcu. Wymiary 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR SENSATION ELITE 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 5 711,20
7 139,00

Tempur Sensation Elite to model wykonany z jakościowych i wygodnych pianek. Podstawę stanowi materiał DuraBase™, który odpowiada za sztywność oraz stabilizację rdzenia. Na jego powierzchni ułożono warstwę Tempur HM (High Mobility™) o unikalnych właściwościach. Zdolność szybkiego powracania do pierwotnej formy uzyskano dzięki strukturze o nieregularnym kształcie. Jej elastyczne ścianki utrzymują kręgosłup w naturalnym ułożeniu, aby zapewnić najwyższy poziom odprężenia. Wierzchnią warstwę pokryto pianką komfortową Tempur®, która dostosowuje swój kształt do ciepła wydzielanego przez ciało.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Sensation Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR