Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Stelaż FUTURA SLIM SEMBELLA 80x200 do montażu – OUTLET

215,00 zł 182,75 zł

Drewniany stelaż Futura Slim z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FUTURA SLIM SEMBELLA 80x200 do montażu – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 182,75
215,00

Drewniany stelaż Futura Slim został wyposażony w 28 listew, ułożonych w takich samych odległościach. Dzięki zastosowanym przerwom od dołu łóżka napływa świeże powietrze. System ten wspomaga zachowanie materaca w jak najdłuższej świeżości. Dodatkową zaletą stelaża jest umieszczenie 5 regulowanych listew na wysokości odpowiadającej odcinkowi lędźwiowemu kręgosłupa. Takie rozwiązanie, za pomocą suwaka, pozwala na dopasowanie idealnej twardości do pleców. Stelaż jest do montażu.
UWAGA! Oryginalne pudełko uszkodzone. Produkt dostępny z rabatem 15%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Futura Slim Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA