Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TANGO HILDING 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 399,00 zł 1 679,30 zł

Materac kieszeniowy Tango Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet New. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

W materacu Tango Hilding wykorzystano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że materac jest podzielony na kilka stref, gdzie każda z nich ugina się dopiero w momencie, kiedy użytkownik korzysta z materaca. Taki system umożliwia odpoczynek i regenerację zmęczonego ciała po trudnym dniu. Model jest polecany parom o dużej różnicy wagowej. Każde z użytkowników bowiem ma swoją przestrzeń, której uginanie nie zależy od partnera. Nocne wiercenie się mianowicie nie przeszkodzi w spokojnym i zdrowym śnie. Kieszeniowy wkład został obłożony dodatkowo warstwami elastycznych pianek, które zwiększają poziom komfortu podczas codziennego odpoczynku. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Velvet New, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczna jedna dziurka w pokrowcu o średnicy 1,5 cm. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż