Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-67%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 459,00 zł 481,47 zł

Materac kieszeniowy Tango Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 481,47
1 459,00

W materacu Tango Hilding wykorzystano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że materac jest podzielony na kilka stref, gdzie każda z nich ugina się dopiero w momencie, kiedy użytkownik korzysta z materaca. Taki system umożliwia odpoczynek i regenerację zmęczonego ciała po trudnym dniu. Model jest polecany parom o dużej różnicy wagowej. Każde z użytkowników bowiem ma swoją przestrzeń, której uginanie nie zależy od partnera. Nocne wiercenie mianowicie nie przeszkodzi w spokojnym i zdrowym śnie. Kieszeniowy wkład został obłożony dodatkowo warstwami elastycznych pianek, które zwiększają poziom komfortu podczas codziennego odpoczynku. 
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 67%. Materac można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 10a (Galeria HOMEPARK FRANOWO). Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż