Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TANGO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 319,00 zł 857,35 zł

Materac kieszeniowy Tango Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TANGO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel 1 857,35
1 319,00

W materacu Tango Hilding wykorzystano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każda z nich znajduje się w osobnej kieszeni. Taki system umożliwia odpoczynek i regenerację zmęczonego ciała po trudnym dniu. Materac jest podzielony na kilka stref, gdzie każda z nich ugina się dopiero w momencie, kiedy użytkownik korzysta z materaca. Model jest polecany parom o dużej różnicy wagowej. Każde z użytkowników bowiem ma swoją przestrzeń, której uginanie nie zależy od partnera. Nocne wiercenie mianowicie nie przeszkodzi w spokojnym i zdrowym śnie. Zdejmowany pokrowiec Tencel można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Dzięki temu w łatwy sposób udaje się utrzymać materac w odpowiedniej czystości.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Widoczne zabrudzenia pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkt można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Malborskiej 45. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż