Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac BLUES HILDING 160X200 nawierzchniowy – OUTLET

799,00 zł 639,20 zł

Materac nawierzchniowy Blues Hilding ze zdejmowanym pokrowcem Tencel. Wymiary materaca: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BLUES HILDING 160X200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 639,20
799,00

Nawierzchniowy materac Blues Hilding świetnie sprawdzi się jako dodatkowy element nałożony na już wysłużony materac sypialniany. Zapewni on odpowiednią miękkość oraz sprężystość podłoża dla zmęczonego ciała po całym dniu w pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu stary model zyska nowe życie. Dodatkowo materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Tencel, dlatego można go prać, aby cały czas był świeży i czysty. Zarówno pokrowiec, jak i wnętrze materaca są wykonane z materiałów, dzięki którym nie rozwijają się roztocza oraz inne drobnoustroje.
UWAGA! Materac w rolce. Uszkodzona folia. Widoczne delikatne odbarwienie. Materac dostępny z rabatem 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Blues Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość