Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 200X200 nawierzchniowy – OUTLET

1 234,00 zł 555,30 zł

Materac posłaniowy Latex w zdejmowanym pokrowcu Smart. Wymiary materaca: 200x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 200X200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 200x200, Pokrowiec: Smart 1 555,30
1 234,00

Materac Posłaniowy Latex firmy Janpol świetnie sprawdzi się jako posłanie w namiocie czy w przyczepie kempingowej. Można również położyć go na starym materacu sypialnianym, żeby znów sen był zdrowy i relaksujący. Materac został wyposażony w powłokę Antyslip, aby uniknąć niewygodnych dla użytkownika przesunięć czy zagięć powstających po przespanej nocy. Materac ma lateksowy wkład, który działa bakteriobójczo. Dodatkowo dzięki zastosowanemu pokrowcowi materac jest higieniczny i zabezpieczony przed uszkodzeniami.
UWAGA! Materac rozrolowany. Delikatne ślady poekspozycyjne. Zapakowany w stretch. Na materac nałożony został rabat w wysokości 55%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL