Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO 140X200 piankowy – OUTLET

2 593,00 zł 1 815,10 zł

Materac rehabilitacyjny Sultan Termopur w zdejmowanym pokrowcu Lyocell. Wymiary: 140x200.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO 140X200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowce: Lyocell 1 1 815,10
2 593,00

Sultan Termopur to materac stworzony z myślą o użytkownikach ceniących sobie wygodę oraz dopasowanie podczas snu. Model został wykonany między innymi z profilowanej pianki, która zapewnia odpowiednie ułożenie ciała na materacu, a także jego stabilność. Dodatkowo podczas produkcji użyto autorskiej pianki firmy Materasso – Biogreen. Jest ona stworzona na bazie oleju rycynowego, dlatego uważa się ją za bardziej ekologiczną od standardowych wypełnień materacy. Pokrowiec modelu wykonano z naturalnego antybakteryjnego materiału, który skutecznie przepuszcza powietrze oraz pochłania nadmiar wilgoci.
UWAGA! Materac w rolce. Materac dostępny z rabatem 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Sultan Termopur
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO