Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 199,00 zł 839,30 zł

Materac Tango Hilding z pianką elastyczną, lateksową, wysokoelastyczną oraz ze sprężynami kieszeniowymi. Zdejmowany pokrowiec Tencel. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 1 839,30
1 199,00

Istotną kwestią podczas wyboru materaca jest jego odpowiednia sprężystość i miękkość. Model Tango firmy Hilding został skonstruowany między innymi przy użyciu sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każdą z nich umieszczono w osobnej „przegrodzie”. Dzięki temu materac ugina się tylko w tych miejscach, na których leży użytkownik. Opcja ta jest bardzo pomocna w przypadku osób odczuwających ból i dyskomfort podczas snu na niewygodnym materacu. Materac wyposażono w antybakteryjny pokrowiec Tencel, który można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w rolce. Materac z poprzedniej kolekcji. Na model nałożono 30% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż