• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac FINI JANPOL 70x140 dziecięcy - OUTLET

559,00 zł 447,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 447,20 zł

Materac dziecięcy Fini w rozmiarze 70x140 i zdejmowanym pokrowcu Puroactive.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dziecięcy model materaca firmy Janpol został w całości wykonany z antyalergicznego i przeciwgrzybiczego materiału. Najważniejszymi cechami lateksu są zarówno sprężystość, jak i elastyczność, dzięki czemu model idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. To z kolei zapewnia relaksacyjny i wygodny sen. Materac Fini otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego jest odpowiedni oraz bezpieczny dla najmłodszych użytkowników. Model został wyposażony również w wyprofilowane kanaliki, dzięki którym w materacu dokonuje się odpowiedni przepływ powietrza. To udogodnienie sprawia, że w środku nie zagnieżdżają się szkodliwe roztocza oraz inne mikroorganizmy. Całość została zabezpieczona miękkim pokrowcem Puroactive, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 30 st. C. 
UWAGA! Materac nowy w stanie idealnym, zrolowany. Na materac został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Fini Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL