Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac CHA CHA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 309,00 zł 916,30 zł

Materac kieszeniowy Cha Cha Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CHA CHA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 1 916,30
1 309,00

Materac Cha Cha to połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, pianki Velvet Touch oraz filcu. Zaletą tego modelu jest powierzchnia, która indywidualnie dostosowuje się do sylwetki użytkownika. Efekt ten został osiągnięty, dzięki zastosowaniu sprężyn, które umieszczone w osobnych kieszonkach, za sprawą nacisku punktowego, reagują niezależnie od siebie, zapewniając przy tym zdrowe i stabilne podparcie ciała. Podwyższona twardość z kolei jest rezultatem wykorzystania dodatkowej wkładki filcowej pomiędzy sprężynami a warstwą komfortową, którą stanowi pianka Velvet Touch. Materiał ten cechuje się podwyższoną elastycznością oraz doskonałą przewiewnością, dlatego materac pozostaje czysty i świeży przez długi czas. Do modelu został dołączony pokrowiec Tencel, przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Cha Cha Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż