Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac CHA CHA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 059,00 zł 529,50 zł

Materac Cha Cha marki Hilding z wkładem piankowym. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CHA CHA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 1 529,50
1 059,00

Materac Cha-Cha jest połączeniem wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych oraz pianki Velvet Touch. Zaletą tego modelu jest powierzchnia, która indywidualnie dostosowuje się do sylwetki użytkownika. Jest to efektem zastosowania sprężyn, które umieszczone w osobnych kieszonkach reagują niezależnie od siebie na nacisk wywierany na materac zapewniając zdrowe i stabilne podparcie. Podwyższona twardość jest rezultatem wykorzystania dodatkowej wkładki filcowej pomiędzy sprężynami a warstwą komfortową, którą stanowi pianka Velvet Touch. Materiał ten cechuje się podwyższoną elastycznością oraz doskonałą przewiewnością, dzięki której materac pozostaje czysty i świeży przez długi czas. Do materaca dołączony został pokrowiec Velvet, w tkaninie którego zawarte zostały specjalne mikrokapsułki z naturalnymi probiotykami. Pokrowiec należy prać w temperaturze nie 60 st.C.
UWAGA! Materac rozrolowany z ekspozycji, delikatne odbarwienie na jednym boku. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Cha Cha Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż