Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO 90x200 piankowy - OUTLET

1 577,00 zł 1 103,90 zł

Piankowy materac Comfort Antibacterial Materasso w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO 90x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 103,90
1 577,00

Materac Comfort Antibacterial to model przygotowany z myślą o osobach zmagających się z podwyższoną wrażliwością na alergeny. Kombinacja wysokoplastycznych pianek o zwartej strukturze pozwoliła stworzyć wkład, który nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu. Wyjątkowym materiałem jest opatentowana przez firmę Materasso pianka Antibacterial - wypełniają ją enzymy o działaniu bakteriobójczym, pozwalające uzyskać najwyższy poziom higieny snu. Do materaca dołączony jest pikowany pokrowiec Silver Protect, którego przeszycia wykonano z nici jonizowanych w roztworze srebra, co dodatkowo hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Comfort Antibacterial Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO