• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac ATENA JANPOL 80x200 lateksowy - OUTLET

1 145,00 zł 801,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 858,75 zł

Materac lateksowy Atena z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Grey. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Atena to lateksowy model o właściwościach rehabilitacyjnych. Blok lateksu o grubości 12 cm tworzy niezwykle komfortowe warunki do snu, przy jednoczesnym zachowaniu wysoce higienicznego środowiska. Lateks to elastyczny materiał, który z łatwością dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika. Porowata struktura pianki zapewnia stały przepływ świeżego powietrza przez materac, dzięki czemu w obrębie konstrukcji nie gromadzi się kurz i roztocza oraz nie rozwijają się grzyby i bakterie. Materac Atena ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych z alergiami. Do materaca został dołączony pokrowiec Grey, przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 14 CM
Materac Atena Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL