Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-10%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ATENA JANPOL 90x200 lateksowy - OUTLET

1 121,00 zł 1 008,90 zł

Materac lateksowy Atena z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Grey. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ATENA JANPOL 90x200 lateksowy - OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Grey 1 1 008,90
1 121,00

Materac Atena to lateksowy model o właściwościach rehabilitacyjnych. Blok lateksu o grubości 12 cm tworzy niezwykle komfortowe warunki do snu, przy jednoczesnym zachowaniu wysoce higienicznego środowiska. Lateks to elastyczny materiał, który z łatwością dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika. Porowata struktura pianki zapewnia stały przepływ świeżego powietrza przez materac, dzięki czemu w obrębie konstrukcji nie gromadzi się kurz i roztocza oraz nie rozwijają się grzyby i bakterie. Materac Atena ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych z alergiami. Do materaca został dołączony pokrowiec Grey, przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 14 CM
Materac Atena Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL