• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Stelaż ARKADIA II JANPOL 70x200 – OUTLET

269,00 zł 199,06 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,06 zł

Drewniany stelaż Arkadia II Janpol w rozmiarze: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Arkadia II Janpol to doskonałe podparcie dla różnych rodzajów materacy. Konstrukcję stanowią gięte listwy brzozowe. Dla uzyskania optymalnego zagęszczenia, zastosowano ich aż 28 sztuk. Listwy zostały rozłożone w równej odległości, 3 cm od siebie, aby stabilnie podtrzymywać umieszczony na nich materac. Atutem modelu Arkadia II jest także jego niewielka wysokość, wynosząca około 4,5 cm, pozwalająca na zastosowanie stelaża w wielu rodzajach łóżek. Ponadto listwy połączono z solidną ramą za pośrednictwem gumowych uchwytów, odpornych na przenoszenie zmiennych obciążeń. Możliwość personalizacji stelaża oferuje system suwaków w części lędźwiowej, pozwalający na dopasowanie twardości do preferencji użytkownika.
UWAGA! Stelaż nowy, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 26%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Mielcu, przy ul. Przemysłowej 2. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 4,5 CM
Stelaż Arkadia II Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL