Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Stelaż ARKADIA II JANPOL 110x200 zmontowany – OUTLET

294,00 zł 264,60 zł

Drewniany stelaż Arkadia II Janpol w niestandardowym rozmiarze 110x200.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż ARKADIA II JANPOL 110x200 zmontowany – OUTLET Rodzaj: Zmontowany, Rozmiar: 110x200 1 264,60
294,00

Stelaż Arkadia II Janpol to doskonałe podparcie dla różnych rodzajów materacy. Konstrukcję stanowią gięte listwy brzozowe, a dla uzyskania optymalnego zagęszczenia zastosowano ich aż 28 sztuk . Zostały rozłożone w równej odległości 3 cm od siebie, aby stabilnie podtrzymać umieszczony na nich materac. Sporym atutem modelu Arkadia II jest niewielka wysokość, wynosząca około 4,5 cm, pozwalająca na zastosowanie tego stelaża również w łóżkach z niską burtą. Listwy łączą się z solidną ramą za pośrednictwem gumowych uchwytów, odpornych na przenoszenie zmiennych obciążeń. Możliwość personalizacji oferuje system suwaków w części lędźwiowej, pozwalający dopasować twardość do preferencji użytkownika. Stelaż zmontowany.
UWAGA! Stelaż nowy, zmontowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 4,5 CM
Stelaż Arkadia II Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość