Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
MATERASSO
Black Week

Materac TOP LATEX MATERASSO 200x200 nawierzchniowy – OUTLET

1 530,00 zł 765,00 zł

Nawierzchniowy materac Top Latex marki Materasso w rozmiarze 200x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TOP LATEX MATERASSO 200x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 200x200 1 765,00
1 530,00

Model Top Latex zaprojektowany przez specjalistów marki Materasso należy do kategorii materacy nawierzchniowych, które mają za zadanie zwiększenie jakości podparcia i zniwelowanie wszelkich nierówności. Będzie doskonałą propozycją dla osób chcących poprawić powierzchnię snu na wysłużonej kanapie lub narożniku, sprawdzi się także u klientów, którzy nieprawidłowo dobrali twardość materaca głównego. Wykonanie z odpornej na odkształcenia płyty lateksowej gwarantuje najlepsze dopasowanie do sylwetki użytkownika. Przed zabrudzeniami chroni zdejmowany pokrowiec Algua, który nadaje się do prania w temperaturze nawet 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Top Latex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Black Week