Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 289,00 zł 1 373,40 zł

Materac Makarena z wypełnieniem sprężynowo-piankowym. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Elips 1 1 373,40
2 289,00

Materac Makarena Hilding to produkt specjalnie przystosowany do wykorzystania w profilaktyce wad układu ruchowego. Jego właściwości zdrowotne potwierdzone zostały certyfikatem wyrobu medycznego. Do budowy wkładu wykorzystano sprawdzony rdzeń Multipocket, na który składają się sprężyny zamknięte w indywidualnych saszetkach materiałowych. Reagują one punktowo na nacisk, redukując nieprzyjemne uczucie falowania. Uzyskane w ten sposób optymalne podparcie ułatwia rozluźnienie mięśni, co jest kluczowe dla ich regeneracji. Wierzchnia warstwa z pianki lateksowej wykazuje właściwości antyalergiczne, a także nie gromadzi w swojej strukturze nieprzyjemnych zapachów.
UWAGA! Materac z ekspozycji, widoczne ślady użytkowania, kilka drobnych zaciągnięć i odbarwień, stan ogólny bardzo dobry, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny