Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac STEP HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

629,00 zł 534,65 zł

Materac Step z wkładem sprężynowym i wysokiej jakości piankami. Materac w rozmiarze 100x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac STEP HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Silver 1 534,65
629,00

Materac Step Hilding wykorzystuje chętnie wybierany przez klientów wkład, którego bazę stanowi komplet sprężyn kieszeniowych. Ich ogromnym atutem jest selektywne działanie, które zapobiega przenoszeniu się drgań po powierzchni spania. Rozwiązanie to polecane jest zwłaszcza dla par, gdyż ruchy wykonywane podczas zmiany pozycji snu nie są przenoszone na drugą osobę. Na rdzeniu ze sprężyn położona jest warstwa elastycznej pianki Flexifoam, której struktura wyznacza siedem stref twardości. Każda z nich dopasowuje się do poszczególnych partii ciała, gdyż w strefie barków wymagane jest inne podparcie, niż w części lędźwiowej. Materac chroniony jest przez starannie wykończony pokrowiec Silver.
UWAGA! Materac rozrolowany, fabrycznie zapakowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Step Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość