Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac BREAKDANCE HILDING 90x180 piankowy – OUTLET

829,00 zł 746,10 zł

Piankowy materac Breakdance marki Hilding w zdejmowanym pokrowcu. Materac w niestandardowym rozmiarze 90x180 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BREAKDANCE HILDING 90x180 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x180 1 746,10
829,00

Wkład materaca Breakdance tworzą dwie warstwy z pianki Flexifoam. Jest to elastyczny i sprężysty materiał, który nadaje powierzchni spania odpowiedniej miękkości. Materac zapewnia odpowiednie podparcie ciała w każdym punkcie, dzięki czemu kręgosłup utrzymany zostaje prawidłowej pozycji przez całą noc. Specjalne nacięcia na powierzchni pianek umożliwiają swobodny przepływ powietrza, który skutecznie chroni przed namnażaniem i gromadzeniem kurzu o roztoczy. Materac w niestandardowym rozmiarze 90x180 cm. Dostępny w pokrowcu Young.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, zapakowany tylko w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość