• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x120 dziecięcy – OUTLET

369,00 zł 295,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 313,65 zł

Dziecięcy materac Baby Comfort Materasso w rozmiarze: 60x120 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Baby Comfort to propozycja przygotowana z najwyższą starannością, odpowiednia do dziecięcych łóżeczek. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa gwarantuje wkład z wysokoelastycznej pianki, odznaczającej się porowatą strukturą. Materiał pozostaje dzięki temu nie tylko odporny na odkształcenia, ale przez jego otwarte komórki stale przepływa powietrze. Właściwości te zapewniają najwyższy poziom higieny snu każdego dziecka, które będzie wypoczywać na materacu Baby Comfort.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO