Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac BABY COMFORT MATERASSO 70x140 dziecięcy – OUTLET

247,00 zł 222,30 zł

Dziecięcy materac Baby Comfort w rozmiarze 70x140.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BABY COMFORT MATERASSO 70x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 70x140 1 222,30
247,00

Materac Baby Comfort Materasso to produkt przystosowany do potrzeb niemowlaków, jak również trochę starszych dzieci. Wybór tego modelu zabezpiecza dorastającego malucha przez dyskomfortem, wspomagając utrzymanie prawidłowego ułożenia kręgosłupa. Szybko zmieniające się ciało dziecka potrzebuje stabilnego podparcia, aby proces rozwoju pozostał niezakłócony. Zastosowana do produkcji wkładu pianka wysokoelastyczna jest nadzwyczaj sprężysta, a jej porowata struktura stale przepuszcza powietrze przez rdzeń modelu Baby Comfort. Obecny w pokrowcu ekstakt z alg morskich gwarantuje odpowiednią wilgotność i bezpieczny kontakt materaca z wrażliwą skórą dziecka.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość