Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac BLUES HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET

619,00 zł 526,15 zł

Materac nawierzchniowy Blues Hilding w rozmiarze 120x200 i zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BLUES HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Tencel 1 526,15
619,00

Blues Hilding należy do modeli nawierzchniowych, których zadaniem jest dodanie sprężystości i miękkości materacowi głównemu, a także zapewnienie kolejnego stopnia ochrony przed zabrudzeniem. Wypełnienie wykonane zostało z profilowanej pianki lateksowej, aby umożliwić wyrównanie i stabilizację powierzchni spania. Materiał ten dodatkowo wyróżnia się swoimi właściwościami antyalergicznymi, co gwarantuje ochronę przed rozwojem grzybów i roztoczy. Wkład modelu Blues charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza, a także sprawnie odprowadza wilgoć, co jest kluczowe dla osiągnięcia komfortu i świeżości. Praktyczną zaletą materaca jest również łatwy w czyszczeniu, zdejmowany pokrowiec.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Blues Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość