Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac JIVE HILDING 90x200 nawierzchniowy – OUTLET

299,00 zł 224,25 zł

Nawierzchniowy materac Jive z piankowym wypełnieniem. Materac w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac JIVE HILDING 90x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel 1 224,25
299,00

Jive Hilding to model nawierzchniowy, który sprawdzi się jako kolejna warstwa ułożona na materacu głównym, a dzięki swoim rozmiarom świetnie posłużyć może także w podróży. Wnętrze wykonano w całości z profilowanej pianki HR. Ten wysokoelastyczny materiał dzięki swojej miękkości i sprężystości gwarantuje odpowiedni komfort. Komórkowa struktura wpływa na ułatwioną cyrkulację powietrza, co jest niezbędne dla utrzymania świeżości i higieny snu. Elastyczność pianki HR sprawia, że model Jive może być użytkowany na dowolnym podłożu, również w zestawie ze stelażami regulowanymi. Odporność i ochronę zapewnia starannie wykonany pokrowiec, który da się łatwo zdjąć i wyprać.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Dwie małe plamki i odbarwienia na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Jive Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość