Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TANGO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 199,00 zł 839,30 zł

Materac Tango z wkładem kieszeniowym oraz pianką lateksową i wysokoelastyczną. Materac w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Tango marki Hilding to połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych z warstwami pianki lateksowej i wysokoelastycznej HR. Materac charakteryzuje się elastycznością punktową, indywidualnie pracujące sprężyny zapewniają stabilne podparcie ciała na całej długości. Pianka lateksowa po jednej stronie tworzy wyjątkowo komfortową powierzchnię snu. Jest to materiał wysoce higieniczny o właściwościach antybakteryjnych, przez co polecany jest alergikom. Pianka HR po drugiej stronie materaca dopasowuje się do ciała, podpierając stabilnie kręgosłup. Materac dostępny jest w pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac z ekspozycji, rozrolowany z delikatnymi śladami czyszczenia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż