Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 989,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,80 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 989,80
4 983,00

Materac Tempo to model z kolekcji Pan Materac, stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów. Sprężysty wkład składa się z kilku rodzajów pianek, które współpracując ze sobą, pozwoliły osiągnąć podział na siedem stref twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne podparcie ciała, płynnie dostosowujące się do przyjmowanej pozycji snu. Wyjątkowe właściwości modelu Tempo zapewniają, że będzie on najlepszym wsparciem dla wszystkich klientów dotkniętych problemami z kręgosłupem.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie spakowany. Widoczne uszkodzenie pokrowca (ok. 10cm) oraz podłużne zabrudzenie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC