Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac TEMPO PAN MATERAC 80x200 piankowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 319,50 zł

Wysokiej jakości materac Tempo z dedykowanej serii materacy Pan Materac. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 319,50
2 639,00

Materac Tempo to jednostronny model z unikalnej kolekcji Pan Materac, przygotowany w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich wymagających klientów. Sprężysty wkład składa się z kilku rodzajów pianek, które współpracując ze sobą pozwoliły osiągnąć podział na siedem stref twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne podparcie ciała, płynnie dostosowujące się do przyjmowanej pozycji snu. Wyjątkowe właściwości modelu Tempo zostały szczegółowo zbadane, a w efekcie produkt uzyskał prestiżowy status wyrobu rehabilitacyjnego. Dzięki temu można mieć pewność, że będzie najlepszym wsparciem dla wszystkich klientów dotkniętych problemami z kręgosłupem.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość