Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
JANPOL

Stelaż ARKADIA II ECONOMY JANPOL 155x200 – OUTLET

275,00 zł 233,75 zł

Drewniany stelaż Arkadia II Economy w rozmiarze 155x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż ARKADIA II ECONOMY JANPOL 155x200 – OUTLET Rozmiar: 155x200 1 233,75
275,00

Stelaż Arkadia II economy to standardowy pozbawiony regulacji stelaż. Jego część roboczą buduje zestaw 28 listew brzozowych, charakteryzujących się wyjątkową odpornością na zginanie. Ich mocowanie do ramy wykonano za pośrednictwem elastycznych uchwytów, co niweluje ryzyko powstawanie pęknięć. Rozłożenie listew jest równomierne i gęste - odstępy między nimi wynoszą tylko 3 cm, dlatego model Arkadia II ekonomy z powodzeniem współpracować może nawet z materacami o delikatnym wypełnieniu. Ciężar wypoczywającej osoby pozostaje stabilnie rozłożony, zapewniając komfort i wygodę przez całą noc.
UWAGA! Stelaż nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 155x200 CM
Stelaż Arkadia II Economy
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL