Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

3 780,00 zł 1 701,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 701,00 zł

Materac piankowy Medical X-Static Mollyflex. Materac w rozmiarze 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 701,00
3 780,00

Materac Medical X-Static Mollyflex jest połączeniem innowacyjnych materiałów. Pianka NewLatex to sprężysty surowiec, którego przewiewna budowa zapobiega gromadzeniu się kurzu. Następna warstwa powstała z tworzywa Viscofoam o unikalnej właściwości, znanej jako pamięć kształtu. Gwarantuje ona najlepsze dostosowanie do sylwetki śpiącej osoby. Innowacyjnym materiałem jest także pianka Olmo Memory Bio Crystal, która posiada w swojej strukturze specjalne kryształy. Kompleksowe działanie wymienionych warstw sprawia, że model Medical X-Static efektywnie wspomaga procesy odciążenia i rozluźnienia mięśni, co korzystnie wpływa na ich regenerację.
UWAGA! Materac w stanie dobrym. Spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne kilka zaciągnięć pokrowca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Medical x-static Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX