Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

739,00 zł 665,10 zł

Materac Fandango Hilding z wkładem kieszeniowym. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 665,10
739,00

Materac Fandango Hilding dzięki swoim unikalnym właściwościom może poszczycić się statusem wyrobu medycznego. Jego korzystne działanie, wspomagające rehabilitację wad postawy, zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości. Model Fandango jest wyjątkowo twardy, a swoją stabilność zawdzięcza sztywnej macie kokosowej. Włókna tego naturalnego materiału łączone są za pomocą lateksu, co gwarantuje higieniczność i przewiewność. Wyznaczająca siedem stref twardości sprężyna kieszeniowa gwarantuje stabilne podparcie, bez względu na to w jakiej pozycji lubimy spać. Do materaca dołączany jest pokrowiec Medicott, hamujący rozwój alergenów i roztoczy.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19,5 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość