Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac MARIGOLD SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET

4 367,00 zł 2 620,20 zł

Piankowy materac Marigold Sembella w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MARIGOLD SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 620,20
4 367,00

Materac Marigold to innowacyjna propozycja przygotowana przez specjalistów marki Sembella. Wkład został zbudowany z odpornej na odkształcenia pianki Bultex, której struktura przypomina gąbkę morską. Znajdujący się w niej system otworów oraz perforowanych nacięć, pozwala odprowadzać wilgoć z wnętrza materaca i dodatkowo wspomaga cyrkulację powietrza. Model Marigold jest podzielony na siedem stref twardości, które gwarantują równomierny rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni. Wierzchnią warstwę stanowi termoelastyczna pianka Sensipur, wykonana w technologii pozwalającej na idealne dopasowanie do kształtów osoby korzystającej z materaca na co dzień.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w opakowaniu zastępczym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Marigold Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA