Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 539,00 zł 1 269,50 zł

Materac Makarena Hilding w zdejmowanym pokrowcu Elips. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Elips 1 1 269,50
2 539,00

Materac Makarena jest zbudowany z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, antyalergicznej pianki lateksowej oraz termoelastycznej pianki Visco. Materac tworzy idealne warunki podczas snu, podpierając ciało w każdym punkcie, dzięki czemu kręgosłup zostaje utrzymany w anatomicznej pozycji przez całą noc. Pianka Visco idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, wpływając na redukcję nacisków oraz poprawę krążenia krwi w organizmie, natomiast lateks odpowiada za zachowanie odpowiedniego poziomu higieniczny podczas snu. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Elips, możliwym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac poekspozycyny, w stanie dobrym. Widoczne lekkie ślady użytkowania. Materac znajduje się w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny