Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 729,00 zł 864,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 864,50 zł

Materac kieszeniowy Original Multi z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 864,50
1 729,00

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac to idealne podłoże do spokojnego i zdrowego snu. Został on wyposażony w jakościowe sprężyny kieszeniowe, dzięki którym ciało użytkownika pozostaje podparte na całej długości. System gęsto ułożonych sprężyn Multipocket ma bowiem za zadanie zapewnić optymalne dopasowanie do sylwetki śpiącego, a każdy z jego elementów reaguje na nacisk indywidualnie. Za miękkość i właściwe dopasowanie odpowiadają z kolei solidny lateks oraz wysokoelastyczna pianka, zapewniające dodatkowo odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC