• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 729,00 zł 864,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 864,50 zł

Materac kieszeniowy Original Multi z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac to model, w którym znajdują się solidne sprężyny kieszeniowe MultiPocket, podzielone na siedem stref twardości. Dzięki temu materac zapewnia precyzyjne wsparcie ciała w różnych miejscach, niezależnie od tego, w jakiej pozycji pozostaje ułożona sylwetka. Baza materaca jest dodatkowo pokryta pianką lateksową i wysokoelastyczną, co zapewnia doskonałą wentylację, odporność na deformacje oraz chroni przed bakteriami. Materac ten oferuje wysoki poziom komfortu snu, dlatego może być używany przez długi czas. Jego wysokość wynosi 22 cm.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Delikatnie widoczne wybrzuszenie pianki. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC