Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET

1 929,00 zł 964,50 zł

Materac kieszeniowy Original Multi Pan Materac w zdejmowanym pokrowcu Probiotic. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Probiotic 1 964,50
1 929,00

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac to sprawdzone zestawienie materiałów najwyższej jakości. Sztywność i stabilność została uzyskana dzięki dopracowanemu wkładowi, wykonanemu w technologii Multipocket. Cechuje się on bowiem gęsto ułożonymi sprężynami w materiałowych saszetkach, pracującymi niezależnie od siebie. Ich działanie zapewnia indywidualne podparcie każdego rejonu ciała, zależnie od wywoływanego nacisku. Całość obudowano wysokoelastyczną pianką, która jest znacznie twardsza i bardziej sprężysta niż klasyczne materiały poliuretanowe. Ponadto wierzchnia warstwa z lateksu w kształcie Eggs Shape pozostaje odporna na alergeny oraz odkształcenia. Materac znajduje sie w zdejmowanym pokrowcu Probiotic, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Opakowanie zastępcze. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC