Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

2 559,00 zł 1 791,30 zł

Materac piankowy Original Thermo w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 1 791,30
2 559,00

Materac Original Thermo to perfekcyjne podłoże do zdrowego snu. Piankowy wkład, z wysokoelastycznego materiału, zapewnia odpowiednie wsparcie ciała na całej długości, natomiast warstwa komfortowa, z pianki termoelastycznej, wpływa na doskonałe dopasowanie powierzchni materaca do sylwetki użytkownika. Materac pod wpływem temperatury i nacisku świetnie odwzorowuje naturalne krzywizny, zapewniając stabilne podparcie każdej części ciała. Model został dodatkowo wyposażony w aż 7 stref twardości, dlatego dba o spokojny, zdrowy i higieniczny sen przez całą noc.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w oryginalnej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC