Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

2 259,00 zł 1 355,40 zł

Materac Original Thermo z wkładem z pianki termoelastycznej. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 355,40
2 259,00

Materac Original Thermo to wyjątkowy materac z kolekcji Pan Materac. Piankowy wkład z wysokoelastycznego materiału zapewnia odpowiednie wsparcie ciała na całej długości, natomiast warstwa komfortowa z pianki termoelastycznej wpływa na doskonałe dopasowanie powierzchni materaca do ciała użytkownika. Materac pod wpływem temperatury i nacisku doskonale odwzorowuje naturalną sylwetkę, zapewniając stabilne podparcie każdej części ciała. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac rozrolowany, pokrowiec po praniu z jedną małą dziurką i dwiema niewielkimi plamami. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC