Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 584,00 zł 2 979,60 zł

Materac Tempo z dedykowanej kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 979,60
4 584,00

Materac Tempo Pan Materac to model łączący w sobie kilka warstw starannie dopasowanych do siebie materiałów. Trzy poziomy sprężystych pianek budują stabilną podstawę tego produktu, a system otworów umiejscowiony na ich łączeniu pozwala na bieżąco odprowadzać nadmiar ciepła i zapewnia przepływ powietrza przez wkład. Uzyskana w ten sposób świeżość gwarantuje w pełni higieniczny sen. Struktura zastosowanych surowców dzieli materac na siedem stref twardości, selektywnie podpierających każdą część ciała. Dołączony do modelu Tempo pokrowiec Vertical nadaje się do prania w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu w każdej chwili można go łatwo wyczyścić.
UWAGA! Materac rozrolowany, materac po czyszczeniu, brak uszkodzeń i zabrudzeń. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość