• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac FLAMENCO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 729,00 zł 1 123,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 123,85 zł

Materac kieszeniowy Flamenco z kolekcji Hilding. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Flamenco Hilding stabilnie podpiera ciało każdej osoby pragnącej wygodnego wypoczynku. Produkt może być użytkowany dwustronnie, a dodatkowo obie dostępne powierzchnie spania odznaczają się inną twardością. Stabilność materaca zapewnia solidny rdzeń ze sprężyn Multipocket, których układ wyznacza 7 stref twardości. Każda z nich oferuje reakcję na nacisk dostosowaną do konkretnej części ciała. Materac Flamenco, dzięki swojej budowie, przystosowuje się zatem do dowolnego ułożenia ciała. Ponadto zastosowana w tym modelu pianka lateksowa jest nie tylko sprężysta, ale także wykazuje działanie antyalergiczne.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 315. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING