Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FLAMENCO HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

1 739,00 zł 1 130,35 zł

Wysokiej jakości materac Flamenco Hilding. Materac w rozmiarze 100x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 130,35
1 739,00

Materac Flamenco Hilding stabilnie podeprze ciało każdej osoby pragnącej wygodnego wypoczynku. Produkt może być użytkowany dwustronnie, a dodatkowo obie dostępne powierzchnie spania odznaczają się inną twardością. Stabilność materaca zapewnia solidny rdzeń ze sprężyn Multipocket, których układ wyznacza 7 stref twardości. Każda z nich oferuje reakcję na nacisk dostosowaną do konkretnej części ciała – podparcie optymalne dla rejonu szyi i głowy różni się przecież od tego wymaganego przez lędźwiową część kręgosłupa. Materac Flamenco dzięki swojej budowie przystosowuje się do dowolnego ułożenia ciała. Zastosowana w tym modelu pianka lateksowa jest nie tylko sprężysta, ale także wykazuje działanie antyalergiczne.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, jedno odbarwienia na rogu materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż