• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

2 789,00 zł 1 952,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 231,00 zł

Materac Makarena Hilding w zdejmowanym pokrowcu Merced. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Makarena Hilding to innowacyjny produkt łagodzący problemy zdrowotne. Jego wkład tworzy dokładnie przemyślany układ sprężyn, pracujących oddzielnie. Umieszczono je w specjalnych kieszonkach materiałowych, dzięki czemu materac oferuje punktowe podparcie każdej części ciała użytkownika. Drgania powstające przy zmianie pozycji snu nie przenoszą się na partnera, dlatego model Makarena polecany jest w szczególności wypoczywającym razem parom. Połączenie pianki lateksowej i Visco tworzy w wierzchniej warstwie materaca przyjemnie otulającą powierzchnię, gwarantującą komfortową regenerację. Materac umieszczono w zdejmowanym pokrowcu Merced, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac z ekspozycji, pokrowiec w bardzo dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materac można obejrzeć w salonie w Krośnie, przy ulicy Pużaka 35. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny