Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
MATERASSO

Stelaż DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO 90x200 – OUTLET

1 197,00 zł 957,60 zł

Regulowany stelaż Double Mobil T5 Materasso. Stelaż w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO 90x200 – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 957,60
1 197,00

Stelaż Double Mobile T5 Materasso zaprojektowano z myślą o osobach spędzających dużo czasu w łóżku. Z jego zalet skorzystają w szczególności starsi klienci ze schorzeniami zmuszającymi do długotrwałego leżenia, ale także miłośnicy całodniowych sesji leniwego wypoczynku z wciągającą książką lub serialem. Stelaż wyposażony jest w ruchomy podnóżek i zagłówek, sterowany elektrycznie za pomocą praktycznego pilota znajdującego się w zestawie. Konstrukcja powstała z 28 giętych listew o wysokiej wytrzymałości, może być użytkowana ze wszystkimi modelami materacy przystosowanych do stelaży regulowanych. Całość wzmacnia materiałowy pas, którego zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości produktu.
UWAGA! Stelaż w stanie bardzo dobrym, brak oryginalnej folii producenta, wymienione dwie pęknięte listewki. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 6 CM
Stelaż Double Mobil T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO