Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

1 329,00 zł 930,30 zł

Piankowy materac Salsa z wkładem z pianki Flexifoam i Visco. Materac w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel 1 930,30
1 329,00

Materac Salsa Hilding oparto na bazie wkładu z pianki Flexifoam, która poprzez swoją dwukomórkową strukturę gwarantuje optymalną sztywność. System otworów zapewniających stały przepływ powietrza znacząco ułatwia utrzymanie świeżości i higieny. Zewnętrzna warstwa powstała z termoelastycznej pianki Visco, która dzięki swoim właściwościom pozwala zmniejszyć ucisk mięśni, a dzięki temu usprawnić krążenie. Wyjątkową efektywność regeneracji i wsparcie procesów zdrowotnych potwierdza przyznany modelowi Salsa status wyrobu medycznego. Seria badań potwierdziła, że korzystanie z produktu ma pozytywny wpływ na profilaktykę wad kręgosłupa.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. NA produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Salsa Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość