Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 055,60 zł

Wysokiej jakości materac Puls Pan Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 055,60
2 639,00

Materac Puls Pan Materac to zestawienie sprawdzonych materiałów, które od lat gwarantują najwyższy komfort snu. Sprężyny Multipocket ułożone w indywidualnych kieszonkach tworzą bazę wkładu, z kolei za odczucie miękkości odpowiadają starannie dobrane pianki – elastyczna Flexifoam, sprężysta HR oraz termoelastyczna Visco. Ta innowacyjna kombinacja sprawia, że materac idealnie dostosowuje się do każdej krzywizny ciała, gwarantując przyjemne uczucie otulenia i rozluźnienie mięśni. Surowce zastosowane do produkcji mają właściwości antyalergiczne, a korzyści płynące z użytkowania materaca potwierdza przyznany mu status produktu rehabilitacyjnego.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 60%. Materac z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC