Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-38%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac CORA JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 072,00 zł 664,64 zł

Materac Cora z klasycznym wkładem kieszeniowym. Materac w rozmiarze 80x200 i pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CORA JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 1 664,64
1 072,00

Materac Cora Janpol to model wykorzystujący rdzeń ze sprężyn kieszeniowych, których gęstość ułożenia osiąga aż 260 sztuk na każdy metr kwadratowy. Tak gęste upakowanie zapewnia najlepsze parametry podparcia, co pozwala odprężyć się po ciężkim dniu pełnym wyzwań. Za wrażenie miękkości odpowiada warstwa pianki poliuretanowej i lateksu, ułożona na usztywniającej przekładce filcowej. Ta kombinacja materiałów zapewnia najwyższą higieniczność produktu, która zostanie doceniona przez klientów zmagających się z dolegliwościami alergicznymi. Kolejnym atutem materaca jest stały przepływ powietrza w jego wnętrzu, dzięki czemu ograniczono możliwość gromadzenia się kurzu i rozwoju bakterii.
UWAGA! Materac w rolce z jedną dziurką. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 38%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Cora Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL